PRÁVNÍK/-ČKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRÁVNÍK/-ČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRÁVNÍK/-ČKA, oddělení právní - kancelář tajemníka
- PP na dobu neurčitou
- Charakteristika pozice: právní činnost v rámci náplně činností právního oddělení kanceláře tajemníka magistrátu města, zejména právní pomoc odborům magistrátu města v rámci výkonu samostatné i přenesené působnosti; zastupování města v řízení před soudy, včetně zpracování žalob a ostatních souvisejících úkonů; zpracovávání právních a vnitřních předpisů města; příprava materiálů pro jednání volených orgánů města; zpracování a posuzování smluv
- Platové zařazení: 11. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění
- Požadavky na uchazeče: vysokoškolské vzdělání získané v rámci magisterského studijního programu v oblasti práva studiem na vysoké škole v České republice, v případě ukončení vzdělání před rokem 1993 vysokoškolské vzdělání získané studiem na právnické fakultě vysoké školy se sídlem v ČSFR, popř. ČSSR, popř. vzdělání v oblasti práva získané na vysoké škole v zahraničí, pokud tak stanoví mezinárodní smlouva, kterou je Česká republika vázána, anebo je toto vzdělání uznáno podle zvláštních právních předpisů; spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost, důslednost, pečlivost; uživatelská znalost PC (MS Office, internet)
- Informace: Mgr. Ilona Červenková, vedoucí právního oddělení, tel. č.: 495 707 425
- Místo výkonu práce: Statutární město Hradec Králové
- Přihlášky lze podávat do 31. 10. 2016
- Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.hradeckralove.org - Kariéra
Volné místo právník/-čka pro lokalitu Hradec Králové.