Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

VYCHOVATEL/-ka

Pracovní místo ( VYCHOVATEL/-ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
VYCHOVATEL/-ka
Požadavky:
- pozice je zejména vhodná pro muže (výkon trestu- muži)
- vzdělání vždy s pedagogickým zaměřením
- trestní bezúhonost
- dobrý zdravotní stav.
HLÁSIT SE: Ilona Suchá tel.: 476 143 221, email: isuchaatvez.bel.justice.cz, osobně na adrese Věznice Bělušice, Bělušice 66
Volné ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Vychovatel/ka na domově mládeže VHODNÉ PRO ZDRAVÉ I PRO OZP 2. STUPNĚ. Místo výkonu práce: Sportovní 322, Třemošnice.. NÁPLŇ PRÁCE: vychovatel na domově mládeže, odpolední a noční směny. První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle od 6,00 do 15,00 hod. Volné ...
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322 Třemošnice, Inzerováno před 2 dny

učitel/ka pro 1. stupeň ZŠ + AJ + vychovatel/ka ŠD zástup za pracovní neschopnost Osobní kontakt možný po předchozí tel. domuvě. Volné místo učitel/ka pro 1. stupeň zš + aj + vychovatel/ka šd pro lokalitu Sázavka.
Základní škola a mateřská škola Sázavka Sázavka, Inzerováno déle jak týden

DRUŽINÁŘ/-KA VYCHOVATEL/-KA VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup od 1. 10. 2018, - Požadujeme: VŠ vzdělání - Nabízíme: příspěvek na stravování - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky, i pro OZP - V případě zájmu své ...
Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína a Základní škola a mateřská škola Jana Pavla II. Hradec Králové Hradec Králové, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit