VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK KANCELÁŘE TAJEMNÍKA MAGISTRÁTU MĚSTA OPAVY

  • Opava

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK KANCELÁŘE TAJEMNÍKA MAGISTRÁTU MĚSTA OPAVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Předpoklady pro výkon funkce: dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., v platném znění
Požadavky stanovené statutárním městem Opava:
ukončené VŠ vzdělání, vzdělání v oboru právo výhodou (i bakalářský studijní program), v případě ukončeného VŠ vzdělání v oboru právo praxe v oblasti veřejných zakázek výhodou, v případě ukončeného VŠ vzdělání jiného směru než právo nejméně 1 rok praxe ve veřejných zakázkách nebo v kontrolním orgánu, a to v pozici se zaměřením na kontrolu postupů zadavatele v oblasti veřejných zakázek, praxe v samosprávě nebo státní správě výhodou, znalost správního řádu vítána, znalost zákona o zadávání veřejných zakázek a souvisejících předpisů, uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Excel, Internet, Outlook), výborné řídící, organizační a komunikativní schopnosti, schopnost týmové práce, časová flexibilita, samostatnost, odpovědnost, zkušenost s vedením týmu v délce nejméně 2 let výhodou, znalost anglického nebo německého jazyka vítána, ŘP skupiny B výhodou.
Plat: 11. plat. tř. od 17 870 - 26 870 Kč, HPP, smlouva na dobu určitou po dobu mateřské dovolené, pružná pracovní doba, plný úvazek, nástup od srpna 2016, pracoviště: Horní náměstí 69, Opava.
Písemnou přihlášku s níže uvedenými materiály zasílejte poštou nebo odevzdejte osobně v podatelně Magistrátu města Opavy na adrese: Magistrát města Opavy, personální a mzdové oddělení, Horní náměstí 69, 746 26 Opava. Na obálku uveďte Neotvírat, výběrové řízení.
Písemná přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat: přesné označení výběrového řízení, jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslu