PRIMA, komanditní společnost

autoelektrikář, autotronik

Odeslat

Pracovní náplň
pracoviště Kroměříž
- min. vyučení, vhodné pro absolventy, úkolová mzda
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: habonova@prima-kromeriz.cz
Volné místo autoelektrikář, autotronik pro lokalitu Kroměříž.

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 04. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: autoelektrikář, autotronik

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: PRIMA, komanditní společnost
Ulice: Velehradská 4260
Město: Kroměříž
PSČ: 767 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Haboňová
E-mail: habonova@prima-kromeriz.cz
Telefon: +420 573 345 241

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PRIMA, komanditní společnost