Vedoucí chemické laboratoře pro nový výrobní program

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Vedoucí chemické laboratoře pro nový výrobní program ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
VŠ - chemická a instrumentální analytika, preparativní chemie
AJ komunikativně, NJ výhodou
Po zkušební době plat 25.000,- Kč.

Nabízíme
Samostatná, pestrá a tvůrčí práce
Odpovídající platové podmínky a zaměstnanecké benefity
Malý pracovní kolektiv rodinného typu
Zapojení do výzkumných úkolů ve spojení se špičkovými pracovišti v ČR
Nástup dle dohody nejdéle do 31.8.2016

Kontakt: tejas@alcoholtest.cz, 731476259 - ing. Veřtát Michael
Volné místo vedoucí chemické laboratoře pro nový výrobní program pro lokalitu Jablonec nad Nisou.