AUTOSPOL PLUS spol. s r.o.

AUTOLAKÝRNÍK

Odeslat

Pracovní náplň
vyuč. - nevyučené zaučíme - zajistíme rekvalifikační kurz.
NÁSTUP IHNED
vhodné pro absolventy
Volné místo autolakýrník pro lokalitu Horažďovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AUTOLAKÝRNÍK

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: AUTOSPOL PLUS spol. s r.o.
Ulice: Strakonická 366
Město: Horažďovice
PSČ: 341 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Velek
E-mail: Jan Velek
Telefon: +420 602 487 859

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AUTOSPOL PLUS spol. s r.o.