Všeobecní administrativní pracovníci

  • Bohumín

Pracovní místo ( Všeobecní administrativní pracovníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Dceřinná společnost významné firmy působící na trhu od roku 1989 distribuuje tkaniny a polotovary pro výrobu pracovních oděvů.

Náplň práce:
*přijímání dodávek z centrálního skladu
*příprava dokumentace k vychystanému zboží
*telefonický kontakt s klienty
*spolupráce s externí účetní
*častý kontakt s centrální společností v zahraničí ( objednávání zboží)
*další jednorázové nebo dočasné úkoly dle potřeb společnosti
*tvorba faktur a dodacích listů
*dodržování archivačních standardů
*spolupráce se skladovým oddělením

Požadujeme:
*základní ekonomické znalosti , znalost termínů jako dobropis, vrubopis, zápočet
*přívětivé vystupování
*znalost práce s administrativou a dokumentací
*zkušenosti s tvorbou faktur a dodacích listů
*znalost práce s PC (Microsoft Office) na dobré úrovni
*znalost anglického jazyka na úrovni vyhovující pro telefonickou komunikaci s ústředím firmy
*zkušenost z textilní branže výhodou
*zkušenost s jakýmkoli ERP (podnikovým systémem) výhodou
*schopnost zvládat „návalovou” práci

Nabízíme:
*stabilní zaměstnání u progresivně rostoucí společnosti se silným zahraničním zázemím
*dobré platové ohodnocení
*příjemné pracovní prostředí – kolektiv 10 spolupracovníků
Volné místo všeobecní administrativní pracovníci pro lokalitu Bohumín.