OBCHODNÍ ZÁSTUPCE APLIKÁTORŮ ETIKET

  • Mikulov

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE APLIKÁTORŮ ETIKET ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

23.6.2016/ Do našeho obchodního týmu přijmeme kolegu/kolegyni na pozici obchodní zástupce pro divizi Print & Apply Systems. Jedná se prodej aplikátorů a příslušenství s tím spojeného.
Zaměstnavatele kontaktujte emailem: zadrazilova@bprinting.eu
Náplň práce:
- aktivní prodej
- příprava obchodních nabídek
- vedení obchodních jednání
- pravidelný reporting, související administrativa
- rozvoj a udržování obchodních vztahů se současnými klienty
- aktivní získávání nových zákazníků
- region - Česká republika a Slovensko
- spolupráce s projektovým manažerem na vhodném řešení pro zákazníky
- monitoring trhu a konkurence, rozvoj know-how
Nabízíme:
- zázemí stabilní a renomované společnosti v oboru
- dlouhodobou a perspektivní práci v přátelském kolektivu
- moderní pracoviště v Mikulově
- dobré a motivující finanční ohodnocení (fixní plat +bonusy)
- nástup ihned, případně dohodou
- úvodní a průběžné školení
Požadujeme:
- praxe na obchodní pozici - výhodou
- ochotu učit se novým věcem
- obchodní dovednosti, reprezentativní a příjemné vystupování
- organizační schopnosti, strategické myšlení, samostatnost
- řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat
- pohyb po oblasti České republiky a Slovenska
- znalost anglického nebo německého jazyka
Výhody: mobil, PC, služební automobil i pro soukromé využití
Volné místo obchodní zástupce aplikátorů etiket pro lokalitu Mikulov