REFERENT MAJETKOPRÁVNÍHO ODDĚLENÍ

  • Švihov

Pracovní místo ( REFERENT MAJETKOPRÁVNÍHO ODDĚLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání, praci v administrativě a proklientský přístup, zkušenosti s nemovitostmi a související legislativou výhodou, výborné organizační a komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování a vysokou úroveň obchodní korespondence, práce na PC , řidičský průkaz B
NABÍZÍME: dynamické prostředí a prostor pro odborný růst, další profesní vzdělávání formou kurzů a školení, ohodnocení dle dovedností a svěřené pozice (od 16 000,-), 5 týdnů dovolené a další benefity
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Švihov, výhledově Sobětice 75
NÁPLŇ PRÁCE: monitorování a analyzování trhu zemědělských pozemků, osobní jednání s vlastníky půdy, obchodní cesty služebním automobilem, příprava právních dokumentů, odpovědná realizace a evidence nákupu a pronájmu zemědělské půdy, komunikace s pracovníky úřadů státní správy a samosprávy, zodpovědnost za přípravu přiznání k dani z nemovitých věcí, přehledný a pravidelný reporting odvedené práce

V případě zájmu zašlete profesní životopis a průvodním/motivačním dopisem opatřený souhlasem se shromažďováním osobních údajů v rámci výběrového řízení do 17.6.2016 na adresu: ÚSOVSKO a.s., Ing. Ondřej Brzobohatý, vedoucí majetkoprávního oddělení, Klopina 33, 789 73 Úsov nebo na e-mail: brzobohaty@usovsko.cz
Volné místo referent majetkoprávního oddělení pro lokalitu Švihov.