Senior Obchodní Dispečer se znalostí Nj

  • Tachov

Pracovní místo ( Senior Obchodní Dispečer se znalostí Nj ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce náměstí Republiky č.p. 60
347 01 Tachov
Yonix - Clever logistics přijme pro svou pobočku v Tachově kolegu na pozici Senior Obchodní Dispečer. Zaměřujeme se především na dopravu, logistiku a skladování.
Náplň práce:
* Vedení obchodních případů
* Udržování obchodních kontaktů
* Podílení se na projektech našich zákazníků
* Zajištění plynulého toku materiálu v rámci EU
* Koordinace dodavatelů
* Podílení se na tvorbě cen
* Zastupování naší společnosti při styku s klienty
Požadujeme:
* Přirozený obchodní talent
* Vysoké pracovní nasazení
* Cílevědomost
* Příjemné vystupování
* Komunikativnost
* Německý jazyk komunikativně, Anglický výhodou
* Velmi dobré znalosti spedičních procesů a databází
* Minimálně tři roky zkušeností jako dispečer z předchozího zaměstnání
* Lean & Six Sigma znalosti velkou výhodou
Nabízíme:
* Zázemí ryze české společnosti
* Příjemné pracovní prostředí
* Práci na plný úvazek
* Možnost podílet se na obchodní strategii společnosti
* Flexibilní pracovní doba
* Nadstandardní plat
* Výkonnostní finanční bonus
* Kariérní růst

NECHOĎTE PROSÍM NA UVEDENOU ADRESU

V případě Vašeho zájmu zasílejte Vaše strukturované životopisy na e-mail: hr@yonix.cz
Volné místo senior obchodní dispečer se znalostí nj pro lokalitu Tachov.