OPERÁTOR/KA - KONTROLOR/KA VE VÝROBĚ

  • Sázava

Pracovní místo ( OPERÁTOR/KA - KONTROLOR/KA VE VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU: Sázava č.p. 1, 563 01 Lanškroun
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- odebírání, kontrola a ukládání plastových výlisků automatizované výroby, měření a kontrola kvality výrobků, provádění zápisů o této činnosti
POŽADUJEME:
- přijmeme i absolventy, zaučíme, zaškolíme a zajistíme profesní růst
NABÍZÍME:
- k základní mzdě příplatky za směnnost
- pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou
- další zaměstnanecké benefity
- stabilní pracovní místo
- práci v týmu pro přední automobilky
Volné místo operátor/ka - kontrolor/ka ve výrobě pro lokalitu Sázava.