Skladník - Zlín

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( Skladník - Zlín ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Ptáček - velkoobchod, a.s. s předním postavením na trhu v oblasti topení – plyn – voda – inženýrské sítě a koupelny hledá pro posílení týmu nové kolegy na pozici SKLADNÍK.

Co bude Vaší náplní práce?
* příprava a výdej zboží ze skladu
* příjem zboží a jeho uskladnění
* možnost manipulace s VZV
* odpovědnost za pořádek a správné umístění zboží ve skladu

Co od Vás očekáváme?
* technické myšlení
* zkušenosti s obsluhou VZV – výhodou, oprávnění zajistíme!
* praxi ve skladu vítáme, ale není podmínkou
* pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
* fyzickou zdatnost
* ochotu pracovat ve směnném provozu

Co Vám nabízíme?
* stabilní zaměstnání pro společnost s pevnými kořeny
* zaškolení do skladového sortimentu
* příspěvek na stravování
* věrnostní příplatky a další odměny
* možnost pracovního postupu
* pracovní poměr na dobu neurčitou
* možnost nákupu zboží za zaměstnanecké ceny

Nastoupit můžete ihned, už se na vás moc těšíme!
Volné místo skladník - zlín pro lokalitu Jindřichův Hradec.