Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. SPECIALISTA/ELEKTROMECHANIK/PLC PROGRAMÁTOR - ODDĚLENÍ ÚDRŽBY

SPECIALISTA/ELEKTROMECHANIK/PLC PROGRAMÁTOR - ODDĚLENÍ ÚDRŽBY

Odeslat

Pracovní náplň
A16 4/1/2017
zpočátku jednosměnný provoz, posléze bude zaveden třísměnný provoz
Náplň práce:
zodpovědnost za opravy linek a strojů
plánování preventivních oprav
úpravy výrobních linek, jejich servis a vyplepšování
zodpovědnost za sklad náhradních dílů
komunikace s dalšími odděleními výroby
vedení a školení týmu operátorů
reporting
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání zaměřením na elektro nebo automatizaci
minimálně 3 roky praxe
komunikativní znalost anglického jazyka
zkušenosti s programováním PLC - SIEMENS S7-300, WINCC Flexible, CNC SINUMERIK
vyhlášku 50/1978 Sb, §6 nebo vyšší
znalost číst technickou dokumentaci
komunikační a vůdčí schopnosti
zodpovědnost, preciznost a trpělivost
technické a logické myšlení
časovou flexibilitu
znalost MS Office
kontakt - viz výše
Volné místo specialista/elektromechanik/plc programátor - oddělení údržby pro lokalitu Nižní Lhoty.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2016
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SPECIALISTA/ELEKTROMECHANIK/PLC PROGRAMÁTOR - ODDĚLENÍ ÚDRŽBY

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
Ulice: Hyundai 700
Město: Nižní Lhoty
PSČ: 739 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kontakt
E-mail: Kontakt
Telefon: modrálinka:+420 844 111 157

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.