AUTOMECHANIK

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní doba 8:00 - 20:00hod. dvousměnný provoz tzv.krátký - dlouhý týden, nebo jednosměnný provoz.
HLÁSIT SE: Jan Podojil tel.: 602 883 888, email: jan.podojilatinexmotor.cz, osobně pouze po telefonické domluvě
Volné místo automechanik pro lokalitu Most.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Automechanik Místo výkonu práce: Na Sklípku č.p. 880, Krásné Březno, Ústí nad Labem. Požadujeme: vyučení. Nabízíme: mzdu 20 000 - 27 000,- Kč., roční odměny, pracovní oblečení, nápoje na pracovišti zdarma. Kontakt: telefonicky si sjednat osobní jednání. Volné ...
Viktor Tramba Ústí nad Labem, Inzerováno před 3 dny

AUTOMECHANIK AUTOMECHANIK Požadujeme: Není nutné vyučení v oboru, avšak znalost a praxe v oboru nutná. Vztah k automobilům a manuální zručnost nutná. HLÁSIT SE: Berchin Rostislav, pouze emailem: autovysina@seznam.cz Volné místo automechanik pro lokalitu Most.
AUTOBAZAR VÝŠINA s. r. o. Most, Inzerováno před 5 dny

VÝROBNÍ DĚLNÍK/CE Kontakt: telefonicky, e-mailem: marketa.kostrounova@lindner-group.com, 353 105 041 Pracovní doba: 6-14 hod a 14-22 hod Praxe nebo vyučení v oboru zámečník, automechanik, nástrojář, obráběč kovů výhodou. Zaměstnanecké výhody: Zaměstnanecké ...
Lindner Türen - Fassaden s.r.o. Ostrov, Inzerováno před 7 dny