Zemědělský specialista zootechnik

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Zemědělský specialista zootechnik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZOOTECHNIK S PLATEM OD 20tis.Kč
Pro podnik zabývající se zemědělskou prvovýrobou v okrese Cheb, se zaměřením na chov skotu, výkrm brojlerových kuřat, s rozvíjející se rostlinnou výrobou, hledáme vhodného uchazeče.

Náplň práce:
- celková péče o svěřený úsek živočišné výroby v dané oblasti
- zodpovědnost za produkční výsledky v odchovu telat
- administrativní vedení evidence zvířat
- komunikace a spolupráce s veterinářem
- vedení týmu lidí
- v pastevním období kontroly stavu pastvy a stavů zvířat

Požadavky:
- SŠ nebo VŠ zemědělského směru
- min. 2 roky praxe v zemědělství, nejlépe v chovu skotu
- základní znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook)
- řidičské oprávnění skup. B, výhodou je T
- uvítáme znalost Nj

Nabízíme:
- práci na HPP, smlouvu na dobu neurčitou
- dobré finanční ohodnocení, které má další návaznost na výsledky v chovu skotu
- smysluplné a zajímavé pracovní uplatnění
- služební vozidlo do osobního užívání
- stravenky

Očekáváme:
- vztah k zemědělské činnosti
- zkušenosti s vedením lidí
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
- dobrý zdravotní stav a zdravý selský rozum

Nástup 1.7.2016.
Volné místo zemědělský specialista zootechnik pro lokalitu Karlovy Vary.