Asistent/ka ředitele

  • Brno

Pracovní místo ( Asistent/ka ředitele ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis v pdf s fotografií a motivačním dopisem na mail: optimalenergy-brno@email.cz.
Chcete být pravou rukou šéfa úspěšné české firmy?
Do našeho týmu právě hledáme zodpovědnou asistentku ředitele.
Nabízíme perspektivní zaměstnání, různorodou práci, kariérní růst a zázemí stabilní firmy!
Naše požadavky jsou:
- SŠ vzdělání s maturitou
- příjemné vystupování
- vysoké pracovní nasazení a spolehlivost
- čestnost a zodpovědnost
- ochota se vzdělávat a pracovat na sobě
- uživatelská znalost Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)
- řidičský průkaz sk.B
- znalost psaní obchodních a osobních dopisů - výhodou
- psaní všemi deseti - velkou výhodou
- praxe na obdobné pozici - výhodou
Co Vás čeká?
- zodpovědnost za chod recepce
- administrativní práce
- organizace kalendáře ředitele
- domlouvání schůzek
- práce na svěřených projektech
- komunikace s klíčovými zaměstnanci firmy
- práce na HPP, na dobu určitou s velmi dobrou, motivující mzdou
Nabízíme:
Benefity dle produkce; firemní odborné vzdělávání; osobní i profesní růst; podporující a stabilní zázemí; odměny za dosažení stanovených prodejů; možnost kariérního postupu
Pokud Vás baví práce, za kterou jdou vidět výsledky, a chcete ukázat co ve Vás je, pak je toto možná ideální pozice pro Vás.
Více informací o firmě najdete na stránkách: http://www.optimal-energy.cz/
Volné místo asistent/ka ředitele pro lokalitu Brno.