PRODUKČNÍ

  • Brno

Pracovní místo ( PRODUKČNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zajímá Vás odvětví digitálního tisku, reklamy, designu a marketingu? Hledáte zajímavou a různorodou práci?
Pokud ano, čtěte dále..
Jsme dynamická česká společnost, sídlíme v blízkosti centra Brna, patříme mezi špičky v oblasti tisku a reklamy v ČR - www.catcut.cz
Máte obchodního ducha, jste aktivní, máte rádi výzvy a neleknete se složitých úkolů? Pokud ano, jste to právě Vy, koho hledáme…

OBCHODNÍ PRODUKČNÍ - pro reklamu a tisk

Co u nás budete dělat?:
Naceňovat a zadávat do výroby zakázky a kontrolovat jejich průběh ve výrobě
Komunikovat s klienty a pomáhat jim nalézt optimální řešení jejich potřeb
Zodpovídat za správný přenos informací mezi zákazníkem, výrobou a naopak
Proaktivně budovat vztahy a poskytovat poprodejní péči klientům
Řešit obchodní případy ve spolupráci s Obchodním oddělením
Analyzovat výběr vhodných produktů
Vyhledávat nové klienty v oblasti reklamy, tisku a designu
Reprezentovat naši společnost na Obchodních jednáních
Co od Vás potřebujeme?:
Máte ukončené studium na SŠ nebo VŠ
Máte dobré organizační schopnosti, zvládnete ve stresu pracovat na několika úkolech souběžně
Jste vstřícní, příjemní a máte reprezentativní vystupování
Uvažujete logicky a konstruktivně
Nechybí Vám přesnost, pečlivost a spolehlivost
Jste samostatní, flexibilní a k práci přistupujete zodpovědně
Ovládáte MS Office (Excel, Outlook, Internet, Word)
Máte dobré komunikační a prezentační schopnosti
Vyznáte se v grafických programech a materiálech pro velkoplošný tisk
Co Vám nabízíme?:
Odborné zaškolení a získání zkušeností v oblasti reklamy, digitálního