analytik/analytička Kybernetického operačního centra (KOC)

  • Brno

Pracovní místo ( analytik/analytička Kybernetického operačního centra (KOC) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitelka Krajského úřadu Jihomoravského kraje, vyhlašuje výběrové řízení na dvě místa
analytiků/analytiček Kybernetického operačního centra (KOC)
odboru kancelář ředitelky II
s místem výkonu práce Brno, Žerotínovo nám. 449/3, PSČ 601 82 Brno
Předpoklady a požadavky:
vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo v bakalářském studijním programu, studijní obory zaměřené na oblast informatiky a komunikačních a informačních technologií, praktická znalost HW, SW a základních OS, praktické zkušenosti s LAN a WAN sítěmi, znalost bezpečnosti počítačových systémů a sítí, znalost nástrojů a technologií kybernetické bezpečnosti, znalosti v oblasti detekce a analýzy kybernetických bezpečnostních událostí a incidentů, znalost AJ
Další požadované dovednosti:
analytické myšlení
schopnost pracovat v týmu
dobré komunikační a organizační schopnosti
schopnost vysokého pracovního nasazení a odolnost vůči stresu
schopnost řešit problémy, zodpovědnost
ochota se dále vzdělávat, schopnost aplikace získaných vědomostí
pečlivost, přesnost, preciznost, schopnost koncepční práce
zájem o rozšiřování vědomostí
řidičské oprávnění skupiny B
odborná způsobilost v elektrotechnice dle § 6 vyhlášky 50/1978 Sb. (do 6 měsíců od uzavření pracovního poměru)
Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 7. června 2016. Přihlášku podejte prostřednictvím podatelny nebo zašlete na adresu: Krajský úřad Jihomoravského kraje, oddělení personálních věcí a vzdělávání,
Žerotínovo nám. 449/3, 601 82 Brno.