EUTECH akciová společnost

Brusič tvarových ploch

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Nádražní č.p. 1617/1, Šternberk. Nástup možný ihned.
Náplň práce: podílení se na výrobě dílů pro zahraniční zákazníky a letecký průmysl; broušení rovinných ploch; broušení úkosů, rádius.
Požadujeme: výborná orientace ve výkresové dokumentaci; praxe v nástrojárně vítána; praxe v broušení na plocho min. 2 roky; správné zacházení s měřidly.
Nabízíme: pět týdnů dovolené; příspěvek na stravování; výborné platové ohodnocení. Mzda 100 - 130,- Kč/hod.
Pracovní doba: 6:00 - 14:30 hod.
První kontakt POUZE mailem nebo telefonicky od 6:00 do 14:30 hod.
Volné místo brusič tvarových ploch pro lokalitu Šternberk.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Brusič tvarových ploch

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: EUTECH akciová společnost
Ulice: Nádražní 1617
Město: Šternberk
PSČ: 785 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Hana Brázdilová
E-mail: Mgr. Hana Brázdilová
Telefon: +420 585 090 203

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EUTECH akciová společnost