ČÍŠNÍK / SERVÍRKA

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ČÍŠNÍK / SERVÍRKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT: e-mailem, telefonicky, osobně Po-Pá 9:00-12:00, 13:00-15:00, hr@imperial-group.cz, tel: 353206048
Imperial Karlovy Vary a. s., významná česká lázeňská hotelová společnost působící v Karlových Varech, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

NABÍZÍME:
získání zkušeností z prestižních 4* hotelů pod vedením špičkových profesionálů,
zajímavé mzdové ohodnocení,
celodenní personáílní strava za 30,- Kč
zaměstnanecké benefity,
příjemné a moderní pracovní prostředí
pracovní doba 6:00-18:00,7:00-20:00, 9:00-21:00,10:00-22:00

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
příprava a aranžování místností a tabulí,přijímání a usazování hostů, poskytování rad při výběru pokrmů a nápojů, přijímání objednávek, servírování a vydávání pokrmů a nápojů, dokončování přípravy jídel u stolu (např. flambování, tranšírování apod.), ošetřování a nalévání pokrmů, účast na přípravě a obsluze slavnostních akcí

POŽADUJEME:
vyučení v oboru, praxe výhodou, cizí jazyky výhodou - preferujeme RJ a NJ, AJ výhodou

Místo výkonu práce: Hotel Imperial, Spa Resort Sanssouci
Volné místo číšník / servírka pro lokalitu Karlovy Vary.