Specialista v oblasti marketingu

  • Brno

Pracovní místo ( Specialista v oblasti marketingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Damedis s.r.o. hledá šikovného specialistu na marketing! Jsme na trhu 12 let a patříme mezi jedničky ve svém oboru. Naší specialitou jsou tonery, cartridge, tiskárny, kancelářské potřeby ... prostě všechno, co najdete v každé kanceláři.
Pokud si nás vyberete, podpoříte kolektiv, který táhne za jeden provaz!

Co bude Vaše práce:
- příprava a rozesílání newsletterů
- marketingová podpora, organizace eventů
- vyhodnocování marketingových kampaní, zpracování
statistik úspěšnosti
- správa sociálních sítí
- koordinace externích dodavatelů (grafici, fotografové, agentury)

Vaše předpoklady:
- SŠ/VŠ obor marketing výhodou
- praxe v oboru min. 1 rok - výhodou nikoli podmínkou
- zájem o oblast marketingu a PR
- znalost online kampaní
- vysoká úroveň komunikačních dovedností
- pokročilá znalost PC, MS Office a základních grafických programů
- znalost Google Analytics výhodou
- kreativní osobnost se schopností analytického a systematického myšlení
- doložitelné výsledky z předchozích aktivit

Co Vám nabídneme:
- nástupní mzdu 17.000 - 25.000 dle zkušeností a praxe
- 5 týdnů dovolené
- 13-tý plat
- možnost smysluplné práce ve vyhledávaném oboru s výhledem profesního růstu

Chcete-li dostat příležitost ukázat se a posunout Vaše hranice, moc rádi Vám to umožníme!
Volné místo specialista v oblasti marketingu pro lokalitu Brno.