ASISTENTI PEDAGOGŮ

  • Kašperské Hory

Pracovní místo ( ASISTENTI PEDAGOGŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky: pedagogické vzdělání, popřípadě kurz asistenta pedagoga zdravotní a psychická způsobilost, morální bezúhonnost.
2 volná pracovní místa - 1 asistent denní, 1 asistent noční.
Mzda: denní asistent 11 650 - 15 900,- Kč, noční asistent 12 550 -17 170,-Kč + příplatky za noční + soboty a neděle. Po 3 měsících osobní ohodnocení.
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování.
Kontakt: Hartlová Lucie, tel.: 376 582 217, e-mail: l.zemenova@centrum.cz
Způsob prvního kontaktu: zaslání životopisu, následně výběrové řízení.
Po skončení doby určité možnost prodloužení.
Volné místo asistenti pedagogů pro lokalitu Kašperské Hory.