Quality Control/sorting Sueprvisor (Vedoucí týmů kvality)

  • Písek

Pracovní místo ( Quality Control/sorting Sueprvisor (Vedoucí týmů kvality) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní pracovní pozice je provádění kontroly zákaznické kvality/kontrola nevyhovujících dílů, zajištění odeslání vyhovujících dílů zákazníkovi. Zároveň je pracovní náplní koordinovat přirazený tým.
Hledáme člověka, který dokáže:
Řízení nesrovnalostí a nedostatků za pomocí vhodných testovacích metod.
Zajistit, aby výrobky, které odcházejí zákazníkovi, prošly 100% kontrolou.
Koordinovat činnosti spojené s procesy kontroly kvality.
Být loajialní a dodržovat mlčenlivost ve všech oblastech své práce, zároveň zajistit tyto požadavky v rámci svěřeného týmu.
Konzultovat se svým přímým nadřízeným záležitosti, které nejsou v jeho kompetencích a mohou ohrozit průběh pracovních činností.
Zajistit bezpečnost a řídit se strategickými cíli organizace.
Řešit požadavky a přání zákazníků, aktivně řešit vzniklé problémy.
Klíčové požadavky:
zaměření na detail
min. SŠ s maturitou, nejlépe technického směru
odolnost vůči stresu
schopnost samostatného plánování a organizace
manažerské dovednosti
schopnost samostatně a aktivně řešit problémy
schopnost zpracování analýz
schopnost samostatného úsudku
týmový hráč
výborné komunikační dovednosti
znalost práce s PC
znalosti v oblasti kvality
alespoň 2 roky v oblasti kvality či automotive
ochotu cestovat
Nástup: dle dohody
Mzdové rozpětí: 30 000 (základní plat a prémie)
Kontakt:
Bc. Karina Maximová, první kontakt pouze e-mailem: karina.maximova@ertautomotivebohemia.com
Volné místo quality control/sorting sueprvisor (vedoucí týmů kvality) pro lokalitu Písek.