VISORTI Produkt s.r.o.

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce Praha
kontakt: Na Jarově 2425/4, Praha 3, úterý 11-13 hod.
Místo výkonu práce dle firemních zakázek v rámci Praha hl. m., dle potřeb zaměstnavatele, možnost vysílání na pracovní cesty mimo Prahu v rámci celé ČR.
Jedná se o fyzicky namáhavou práci s pružnou pracovní dobou. Vyžadujeme dobrý zdravotní stav, flexibilitu, ochotu pracovat, RT.
Hlásit na vrátnici.
Volné místo betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2016
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Praha
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: VISORTI Produkt s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Valerij Koroly

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: VISORTI Produkt s.r.o.