ZDRAVOTNÍ SESTRA, BRATR

  • Opava

Pracovní místo ( ZDRAVOTNÍ SESTRA, BRATR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

* SŠ/VŠ všeobecná sestra s registrací, registrace podmínkou, praxe u lůžka výhodou, zkušenosti s prací v domově pro seniory a domově se zvláštním režimem výhodou, skvělé komunikační schopnosti, zkušenosti s výkaznictvím na pojišťovny, uživatelská znalost práce na PC podmínkou, znalost práce s informačním systémem Cygnus výhodou, pozitivní vztah k seniorům, aktivní přístup, schopnost týmové práce, samostatnost, odpovědnost, rozhodnost, ochota učit se novým věcem, vítaná zkušenost s ošetřováním dekubitů a chronických ran, včetně vedení ošetřovatelské rehabilitace.
Mzda 16 000 - 17 500 Kč, 2-směnný provoz, pracoviště Opava, nástup ihned, KO: Glos Miroslav, životopis a motivační dopis zašlete na e-mail: recepce@vilavancurova.cz.
Volné místo zdravotní sestra, bratr pro lokalitu Opava.