Gynekologická sestra

Pracovní místo ( Gynekologická sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nestátní zdravotnické zařízení přijme pro svou ordinaci v Praze

Gynekologickou sestru:

Požadujeme:

- vzdělání všeobecné sestry / porodní asistentky s osvědčením
- praxe všeobecné / gynekologické sestry
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, rozhodnost, proklientský přístup

Nabízíme:

- práci ve stabilní společnosti
- pracovní poměr na dohodu (DPP), ordinační den každý pátek + případný zástup v době dovolených nebo nemoci na ostatních ambulancích
- zaměstnání s velkou mírou samostatnosti a odpovědnosti

V případě vašeho zájmu o pozici nám prosím pošlete váš životopis na email: klara.gottwaldova@eucpremium.cz. Těšíme se na vaše reakce.