asistent/ka prodeje v chovatelských potřebách

  • Jenišov

Pracovní místo ( asistent/ka prodeje v chovatelských potřebách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: POUZE e-mailem: kariera@petcenter.cz
Pracovní doba: 9.00 - 20.00 hod.
Jste zvířecí fandové se zájmem o chovatelství a nebojíte se prodávat? Rádi komunikujete s lidmi a radíte jim? Chcete pracovat v kolektivu stejně zapálených kolegů a mít jistotu práce? Právě hledáme nové kolegy, přidejte se k nám!
Jaká bude Vaše náplň práce?
* aktivní oslovování zákazníků a prodej sortimentu chovatelských potřeb
* odborné poradenství zákazníkům
* práce na prodejně, zejména pak udržování čistoty a doplňování zboží
* péče o zvířata na prodejně
* čištění zvířecích ubikací
Co nabízíme:
* práce v silné a dynamicky se rozvíjející společnosti = jistota práce (pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou)
* možnost kariérního rozvoje a mzdového růstu
* balíček zaměstnaneckých výhod (sleva na produkty, nefinanční benefity, firemní akce)
* zvyšování znalostí v oboru formou odborných interních školení
* možnost získat osvědčení pro péči o zvířata v zooprodejnách a zájmových chovech prostřednictvím rekvalifikačního kurzu
Co od Vás očekáváme:
* proaktivní a vstřícný přístup k obsluze zákazníků
* dobré vystupování a spolehlivost
* zájem o chovatelství
* nasazení a chuť do práce
* ochotu pracovat dle rozpisu směn, včetně víkendů
* chuť prohlubovat své znalosti
Zaměstnanecké výhody: Možnost dalšího vzdělávání, sleva na produkty, cafeterie systém, možnost profesního a mzdového růstu
Volné místo asistent/ka prodeje v chovatelských potřebách pro lokalitu Jenišov.