Senior Controller Fosfa Břeclav

  • Břeclav

Pracovní místo ( Senior Controller Fosfa Břeclav ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- charakter
- odbornost
- znalost anglického jazyka na vyšší pokročilé úrovni podmínkou

Nabízíme:
- práci v dynamicky se rozvíjející české výrobně inovativní společnosti s působností ve více než 80 zemích světa, která usiluje o neustálý rozvoj svých lidí a budování spolupráce napříč týmy
- možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností
- příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím vlastní Fosfa Univerzity
- možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
- 5 týdnů dovolené
- firemní stravování
- firemní školku pro Vaše děti
- firemní ubytování

V případě zájmu prosím vložte Váš životopis přes následující webový formulář:

Děkujeme a těšíme se na nové členy týmu Fosfa!
Volné místo senior controller fosfa břeclav pro lokalitu Břeclav.