Obchodní zástupce na prodej profesionální vlasové kosmetiky

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodní zástupce na prodej profesionální vlasové kosmetiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
JSTE KOMUNIKATIVNÍ A RÁDI JEDNÁTE SE ZÁKAZNÍKY?
JSTE SCHOPNI PLÁNOVAT A ORGANIZOVAT OBCHODNÍ SCHŮZKY V PŘIDĚLENÉM REGIONU? JE PRO VÁS VÝZVOU ZÍSKÁVÁNÍ NOVÝCH ZÁKAZNÍKŮ?
JSTE PŘIPRAVENI PEČOVAT O STÁVAJÍCÍ ZÁKAZNÍKY A ZVLÁDAT VYSOKÉ PRACOVNÍ NASAZENÍ? JSTE OCHOTNI SE VZDĚLÁVAT I MIMO PRACOVNÍ DOBU?
POKUD NA TYTO OTÁZKY ODPOVÍDÁTE ANO, PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS.
Společnost Adamello s.r.o., česká společnost s dlouholetou tradicí zabývající se dovozem a
distribucí profesionální vlasové kosmetiky, hledá vhodné kandidáty na pozici
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE.
Nabízíme:
dobré pracovní zázemí a sympatický pracovní kolektiv,
profesní vzdělávání a produktová školení,
práci s profesionální vlasovou kosmetikou a produkty pro kadeřnické salony,
flexibilní pracovní dobu,
možnost kariérního postupu.
Výše mzdy 12.000,-- + provize z obratu
Požadujeme:
zkušenost s obchodní činností min. 2 roky,
přehled v oboru vlasové kosmetiky,
výborné obchodní dovednosti,
výborné komunikační a prezentační schopnosti v českém jazyce,
aktivní přístup ke svěřeným úkolům,
zodpovědnost a loajalitu ke jménu firmy,
spolehlivost, pečlivost a samostatnost,
příjemné vystupování, vnitřní motivaci a snahu dosáhnout nejvyšších cílů,
řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič (za každého počasí),
znalost práce na PC - MS Office,
znalost cizího jazyka (italština, angličtina) je výhodou.
Výsledkem Vaší práce je:
denní komunikace a osobní schůzky se zákazníky,
aktuální databáze stávajících a potencionálních zákazníků,
reprezentace nabízeného sortimentu a společnosti,
plnění obchodních plánů,
zpracování admini