CEFC Group (Europe) Company a.s.

Asistentka ředitele

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Na příkopě č.p. 857/18, Nové Město, 110 00 Praha 1
Kontaktní osoba: Vanická Pavlína JUDr., e-mail: vanicka@gmail.com
Požadujeme výbornou znalost anglického a čínského jazyka slovem i písmem, ochotu cestovat a minimálně dvou letou praxi v oboru v mezinárodní společnosti.
Volné místo asistentka ředitele pro lokalitu Praha.

Požadavky
Angličtina Aktivní, Čínština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2016
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Asistentka ředitele

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: CEFC Group (Europe) Company a.s.
Ulice: Na příkopě 857
Město: Praha
PSČ: 110 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: JUDr. Pavlína Vanická
E-mail: vanicka@gmail.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CEFC Investment (Europe) Company a.s.