DPP - FINANČNÍ PORADCE - ZÁSTUP PŘEPÁŽKY

Pracovní místo ( DPP - FINANČNÍ PORADCE - ZÁSTUP PŘEPÁŽKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
obsluha stávajících klentů ČSOB Pojišťovny, profesionální finanční poradenství, servis klientům na obchodním místě, péče o nové klenty, ŘPB
Volné místo dpp - finanční poradce - zástup přepážky pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Operátor Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí a chcete být za svoji práci náležitě odměněni? Jste spolehlivý/á? Máte chuť pracovat a můžete nastoupit ihned? Pokud jste si na tyto otázky odpověděl/a ANO, tak hledáme právě VÁS!!! ...
Grafton Recruitment s.r.o. Valašské Meziříčí, Plný úvazek, Inzerováno včera

SKLADNÍK Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí a chcete být za svoji práci náležitě odměněni? Máte platné oprávnění na VZV a zkušenost s prací ve skladu?Jste spolehlivý/á? Máte chuť pracovat a můžete nastoupit ihned? Pokud jste si na tyto ...

Konstruktér/ka - kreslič/ka Pozice:konstruktér/ka - kreslič/ka Náplň práce: o Konstrukce strojů a zařízení o Tvorba výkresů standardních a zakázkových strojů o Vypracování návrhů a technických řešení strojů o Spolupráce s ostatními členy týmu Požadujeme: o SPŠ, SŠ strojního ...
Wheelabrator Czech s.r.o. Příbram, Inzerováno před 2 dny