Laborant

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Laborant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň: měření fyzikálních veličin, obsluha laboratorních přístrojů a zařízení, hodnocení výsledků analýz, měření vzorků,; příprava, úprava, ukládání a likvidace laboratorních vzorků; příprava pomocných roztoků a činidel; příprava odměrných a standardních roztoků
Požadujeme: ÚSO v chemickém oboru, praxe v oboru výhodou
Nabízíme: samostatnou práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, možnost osobního i odborného růstu, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění a stravování, další zaměstnanecké výhody
ostatní sdělení: nástup dle domluvy, pracovní poměr na dobu určitou 9 měsíců s možností dalšího prodloužení, zkušební doba 3 měsíce, nepřetržitý provoz (12ti hodinové směny)
Kontakt: Petra Rollingerová, personální oddělení, tel.: 477 162 270, rollingerova@spolchemie.cz
Uzávěrka přijetí životopisů je do 31.7.2016
Volné místo laborant pro lokalitu Ústí nad Labem.