DĚLNÍK/DĚLNICE

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( DĚLNÍK/DĚLNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Závodní 391/96c, Dvory - Karlovy Vary 6
Kontaktní osoba: Fialová Jana, tel.: 773 007 159, e-mail: info@kandidati.cz
Dělník/dělnice do jednosměnného provozu

Lokalita: Nová Role
Místo výkonu práce: Nová Role
Významný český výrobce užitkového a hotelového porcelánu s dlouholetou tradicí hledá do výroby spolehlivé pracovníky a pracovnice.

Náplň práce:
-Výroba porcelánových výrobků

Požadujeme:
-vyučení nebo praxe v oboru keramik je výhodou, ale není podmínkou
-ochotu pracovat
-manuální zručnost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:
-zaměstnání na HPP, 3měsíční zkušební doba
-jednosměnný provoz 6 – 14:30h.
-zaučení pro nevyučené v oboru keramik a bez praxe
-práce ve stoje, ale i vsedě
-jedním z benefitů je možnost stravování v závodní jídelně a v kantýně
-mzdové ohodnocení dobré, odvíjí se pak od pracovního výkonu

Nástup možný ihned po absolvování vstupní lékařské prohlídky.
Volné místo dělník/dělnice pro lokalitu Karlovy Vary.