Specialista/ka marketingu

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Specialista/ka marketingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Slyšeli jste o “stolním mobilním telefonu” z Jablonce? Pomozte nám psát jeho další příběhy na světových trzích. Jsme exportně orientovaná česká technologická společnost Jablocom ze skupiny Jablotron. Do svého týmu hledáme talentovaného marketingového specialistu, který má nápady, nestydí se sám přiložit ruku k dílu a má ambici řídit vlastní projekty.
Náplň práce:
Spolupráce na přípravě produktové, marketingové a komunikační strategie firmy
Spolupráce při definování marketingových projektů
Vedení svěřených marketingových projektů
Řízení spolupráce s dodavateli marketingových služeb (zadávání, koordinace, kontrola dvedené práce)
Tvorba obsahu (marketingové texty, případové studie, ap.)
Příprava marketingových průzkumů a pracovávání výsledků
Požadujeme:
Výborný písemný projev v českém a anglickém jazyce
Organizační schopnosti a nekonfliktní osobnost
Relevantní vysokoškolské vzdělání nebo praxi (pozice je vhodná pro vnímavé absolventy)
Zájem o obor, ochotu učit se a prokazatelný talent
Vlastní kreativitu
Nabízíme:
Platové podmínky odpovídající zkušenostem a výsledkům
Průběžné zaškolování a možnost odborného růstu
Příležitost podílet se na marketingu úspěšného českého produktu na světových trzích
Volné místo specialista/ka marketingu pro lokalitu Jablonec nad Nisou.