Samostatný/ná personalista/tka

  • Brno

Pracovní místo ( Samostatný/ná personalista/tka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Komplexní zpracování agendy v oblasti řízení lidských zdrojů, obsluha personálních informačních systémů (SAP) a procesů ve firmě (nábor zaměstnanců, HR administrativa, vzdělávání, řešení personálních otázek v pracovněprávní oblasti a pod.) zpracování mzdové agendy
Požadavky:
- Praxe min. 5 roků v oblasti HR, znalost zpracování mzdové agendy, znalost práce v informačním systému SAP
- znalost AJ
- samostatnost, spolehlivost, flexibilita, pečlivost, profesionalita,
Nabízíme:
smluvní odměny 7,5 % měsíční mzdy, odměny a podíly na hospodářských výsledcích dle Kolektivní smlouvy, zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, 1 týden dovolené navíc) pružnou pracovní dobu

V případě, že máte o práci zájem a splňujete naše podmínky, zašlete životopis na adresu hana.vesela@polymer.cz Osobní schůzka je možná na základě předchozí dohody.
Volné místo samostatný/ná personalista/tka pro lokalitu Brno.