Specialista pro prodej služeb T - Mobile a mobilních telefonů

  • Bruntál

Pracovní místo ( Specialista pro prodej služeb T - Mobile a mobilních telefonů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, nám. Míru 6
Společnost SECTRON MOBIL s.r.o. ve spolupráci se společností T-Mobile, hledá do svého týmu Specialistu pro partnerskou prodejnu T- Mobile v Bruntále. Pracovní místo je vhodné pro cílevědomé a ambiciózní uchazeče. Očekáváme chuť učit se novým věcem a vyrůst společně s námi, drive, soutěživost, týmového ducha, zálibu k technologiím a novinkám, komunikativnost, znalost práce na PC, čistý trestní rejstřík.
Nabízíme zaměstnanecké benefity - příspěvek na životní nebo kapitálové pojištění, stravenky, motivační soutěže, věrnostní program s odměnami, osobní a kariérní růst. Zaměstnání ve stabilní společnosti.
Hlásit se na e - mail : kariera@sectronmobil.cz
Z : 16.5.2016
Volné místo specialista pro prodej služeb t - mobile a mobilních telefonů pro lokalitu Bruntál.