stauner palet s.r.o. Montér kovových konstrukcí, zámečník

Montér kovových konstrukcí, zámečník

Odeslat

Pracovní náplň
Do oddělení výroby vzorových palet hledáme zámečníka.
NÁPLŇ PRÁCE:
*výroba a montáž palet
*svařování
*kontrola a měření

PROFIL UCHAZEČE:
*SOU *orientace v technické dokumentaci
*svářečský průkaz
*manuální zručnost
*částečná NJ výhodou

NABÍZÍME:
*dotované stravování
Volné místo montér kovových konstrukcí, zámečník pro lokalitu Domažlice.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 12. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Montér kovových konstrukcí, zámečník

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: stauner palet s.r.o.
Ulice: Cihlářská 548
Město: Domažlice
PSČ: 344 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Romana Malá
E-mail: Romana Malá
Telefon: +420 775 870 018

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: stauner palet s.r.o.