MANAŽER/KA HOTELU

Pracovní místo ( MANAŽER/KA HOTELU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste člověk s komunikačními a řídícími schopnostmi, tak hledáme právě Vás.

POŽADUJEME:
• osobní nasazení a zodpovědnost za výsledky hotelu - wellness, ubytovací část hotelu
• zkušenost plánováním směn a vedení týmu
• schopnost svůj tým vést, rozvíjet a motivovat
• výborné komunikační a organizační schopnosti a smysl pro humor
• znalost německého a anglického jazyka
• zkušenost s hotelovou recepcí
• praxi min 2 roky na stejné pozici v **** hotelu, vhodná pozice i pro zkušenou recepční.

NABÍZÍME:
• platové ohodnocení od 20.000,- Kč měsíčně + pohyblivá složka dle hospodářského výsledku
• firemní benefit
• pomoc při zajištění ubytování