ŘIDIČ/-KA OSOBNÍHO VOZIDLA Farmaceutické fakulty v Hradci Králové

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ŘIDIČ/-KA OSOBNÍHO VOZIDLA Farmaceutické fakulty v Hradci Králové ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok s perspektivou převedení pracovní smlouvy na dobu neurčitou, nástup od 1. 7. 2016
- Požadujeme: min. výuční list, řidičský průkaz A1, B (aktivní řidič), schopnost učit se novým předpisům, spolehlivost, časová flexibilita, uživatelská znalost na PC v prostředí Windows, pracovní samostatnost, komunikativnost, nekonfliktní typ
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- Životopis, motivační dopis, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a souhlas k nakládání s osobními údaji zasílejte poštou nebo doručte osobně do 27. 5. 2016 na adresu: Univerzita Karlova v Praze, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Ing. Lenka Vlčková - tajemnice, Akademika Heyrovského 1203, 500 05 Hradec Králové.
- Další informace na www.faf.cuni.cz
Volné místo řidič/-ka osobního vozidla farmaceutické fakulty v hradci králové pro lokalitu Hradec Králové.