Pokojská / uklízečka pro hotel Bukovanský mlýn***

  • Kyjov

Pracovní místo ( Pokojská / uklízečka pro hotel Bukovanský mlýn*** ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro hotelově-zážitkový areál Bukovanský mlýn *** u Kyjova přijmeme pokojskou/uklízečku do týmu poskytující široké služby pro individuální klienty, firmy, svatby..

Využijte nabídky práce v ojedinělém hotelu se zajímavou prací a klientelou. Více na www.bukovansky-mlyn.cz.

Nabízíme:
- stabilní práci v mladém kolektivu
- zázemí zavedeného hotelového komplexu
- pracovní oděv a obuv

Náplň Vaší práce:
- úklid pokojů a hotelových prostor
- další práce dle potřeby

Požadujeme:
- samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost
- bydliště v okolí Kyjova nebo Bukovan
- ochota pracovat i o víkendu

Podrobné informace: Magdalena Hoxha, e-mail: hoxha@bukovansky-mlyn.cz (mobil: 778 747 293)

Děkujeme za Váš zájem.
Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování a skladování Vašich osobních údajů v souladu se zákonem. Č 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ze strany společnosti Region, spol. s r.o., na dobu neurčitou nebo dokud neobdržíme písemné zrušení.
Kontakt:
Region, spol. s r.o.
Régio Hotels & Wine
třída Palackého 205/6
697 01 Kyjov
Volné místo pokojská / uklízečka pro hotel bukovanský mlýn*** pro lokalitu Kyjov.