Finanční účetní

  • Jiříkov

Pracovní místo ( Finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: WDT PHARMA s.r.o. - Jiříkov, 9.května 1667,
Náplň práce: účtování faktur přijatého zboží, měsíční fakturace DPH, bankovní výpisy, nákladové účetnictví. Práce s Microsoft Dynamics NAV. Při práci se budete úzce zabývat nákupem zboží, logistikou a souvisejícími dodavateli.
Naše požadavky: několikaleté zkušenosti jako finanční účetní, dobrá znalosti německého jazyka slovem a písmem, praxe v používání programů MS-Office, zkušenosti v zaúčtování transakcí v ERP systémemu, týmová práce, pečlivost při práci.
Co nabízíme: zajímavou a rozmanitou činnost, práci v malém, dynamickém týmu (charakter Startup), prostor pro realizaci vlastních nápadů.

Kontakt: e-mailem
Volné místo finanční účetní pro lokalitu Jiříkov.