INSTRUKTOR pro letní tábor

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( INSTRUKTOR pro letní tábor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: předem e-mailem: career@carlsbadschool.cz
Práce na DPP.
Pro mezinárodní letní tábor (děti ve věku 11-17 let) v prostorách CARLSBAD INTERNATIONAL SCHOOL (www.carlsbadschool.cz) hledáme INSTRUKTORA.
Kvalifikace/ odborné a další předpoklady pro pozici:
- Pedagogické vzdělání výhodou
- Zkušenost s organizováním aktivit pro děti/studenty
- Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
- Výborné organizační a komunikační schopnosti
Náplň práce:
- Denní komunikace v anglickém jazyce
- Organizace a vedení společenských, kulturních aktivit táborníků
Nabízíme:
- Jedinečné multikulturní prostředí, zázemí prestižní školy v moderním prostředí
- Excelentní program
- Zaměstnanecké benefity: stravování v místě, ubytování
Požadavky pro zařazení do výběrového řízení:
Strukturované CV v českém a anglickém jazyce zašlete na prace@carlsbadschool.cz nejpozději do 15.6.2016.
Do výběrového řízení budou zařazeni pouze uchazeči/uchazečky, které splňují uvedené požadavky.
Volné místo instruktor pro letní tábor pro lokalitu Karlovy Vary.