REFERENT ODDĚLENÍ POPLATKŮ A POHLEDÁVEK na odboru ekonomiky Magistrátu města Lib

  • Liberec

Pracovní místo ( REFERENT ODDĚLENÍ POPLATKŮ A POHLEDÁVEK na odboru ekonomiky Magistrátu města Lib ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup je možný ihned, případně dle dohody. Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů je dne 23. května 2016.
Platová třída 9. v tarifním rozpětí 15.170 Kč až 22.810 Kč (podle zápočtu let odborné praxe) + poskytnutí dalších pohyblivých složek platu po zapracování. Předpoklady: Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR (příp. i cizím stát. občanem a má v ČR trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k práv. úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem. Požadavky: minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou, nejlépe ekonomického nebo právního zaměření; vysoká pečlivost, důslednost a psychická odolnost; orientace v právních předpisech souvisejících se správou místních poplatků a s vymáháním pohledávek (uvítáme schopnost aplikovat v praxi zákon č. 565/1990 Sb., o místních poplatcích, zákon č. 280/2009 Sb., daňový řád, zákon č. 500/2004 Sb., správní řád); uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Office, Outlook, internet - rejstříky, legislativa). Uvítáme uchazeče s praxí v oblasti státní správy nebo samosprávy při výkonu správních činností (zkušenosti se správním řízením a s aplikací příslušných zákonných norem) v uvedeném oboru.
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení jsou k dispozici na úřední desce Magistrátu města Liberec na http://www.liberec.cz/cz/magistrat-radnice/uredni-deska/volna-pracovni-mista/
Volné místo referent oddělení poplatků a pohledávek na odboru ekonomiky magistrátu města liberec pro lokalitu Liber