Obsluha obráběcího centra - frézař/ka

  • Skuteč

Pracovní místo ( Obsluha obráběcího centra - frézař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Husova 691, Skuteč
Nástup dle dohody, počkáme na ukončení vaší výpovědní doby. K výše uvedené mzdě je osobní ohodnocení a mimořádné prémie.
Náplň práce: obsluha a seřizování obráběcího centra, průběžné a kontrolní měření výrobků a běžná provozní údržba stroje.
Požadujeme znalost: obrábění kovů a práce s měřidly, programování CNC - Heidenhain nebo podobný, znalost obsluhy a seřizování CNC (popř. NC) strojů, praxi v obsluze CNC stroje minimálně 1 rok. Dále požadujeme samostatnost, pečlivost, spolehlivost, časovou flexibilitu (výhledově práce ve vícesměnném provozu) trestní bezúhonnost.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, příplatek za práci o víkendech a svátcích.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, e-mailovou adresou či přímo na provozovně - Husova ul. 691.
Volné místo obsluha obráběcího centra - frézař/ka pro lokalitu Skuteč.