GMR GAS s.r.o.

Obsluha obráběcího centra - frézař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Husova 691, Skuteč
Nástup dle dohody, počkáme na ukončení vaší výpovědní doby. K výše uvedené mzdě je osobní ohodnocení a mimořádné prémie.
Náplň práce: obsluha a seřizování obráběcího centra, průběžné a kontrolní měření výrobků a běžná provozní údržba stroje.
Požadujeme znalost: obrábění kovů a práce s měřidly, programování CNC - Heidenhain nebo podobný, znalost obsluhy a seřizování CNC (popř. NC) strojů, praxi v obsluze CNC stroje minimálně 1 rok. Dále požadujeme samostatnost, pečlivost, spolehlivost, časovou flexibilitu (výhledově práce ve vícesměnném provozu) trestní bezúhonnost.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, příplatek za práci o víkendech a svátcích.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, e-mailovou adresou či přímo na provozovně - Husova ul. 691.
Volné místo obsluha obráběcího centra - frézař/ka pro lokalitu Skuteč.

Požadavky
Práce s PC - obsluha CNC strojů

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obsluha obráběcího centra - frézař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: GMR GAS s.r.o.
Ulice: Husova 691
Město: Skuteč
PSČ: 539 73

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miroslav Neděla
E-mail: Miroslav Neděla
Telefon: +420 775 556 108

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GMR GAS s.r.o.