Operátor CNC stroje

  • Čáslav

Pracovní místo ( Operátor CNC stroje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte práci v čisté výrobě, v prima kolektivu a s jistou, stále se navyšující výplatou?

Jaké zkušenosti a dovednosti bychom od Vás potřebovali?
· vzdělání – vyučen
· manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost
· technické myšlení a zodpovědný přístup
· ochotu pracovat ve směnném provozu
Co je náplní této práce:
· obsluha CNC stroje pro obrábění Al odlitků
· samostatné měření obrobků a ukládání do přepravních beden
· celkový dohled nad pracovištěm
· vhodné také pro ženy a absolventy
Co Vám za odvedenou práci nabízíme
· Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
· Každoroční valorizace platu
· Bezva kolektiv včetně férových mistrů
· 4 dny zaškolení ihned po nástupu
· 5 týdnů dovolené
- Benefitní cafeterii
· Práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném, čistém prostředí
· Dotované stravování
· Placené vzdělávání
· Firemní akce
Volné místo operátor cnc stroje pro lokalitu Čáslav.