Referent/ka odd. rozvoje města, odboru kanceláře starosty

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Referent/ka odd. rozvoje města, odboru kanceláře starosty ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REFERENTI odd. rozvoje města, odb. kanceláře starosty
Požadujeme: ukončené vzdělání VŠ nebo ukončené VOŠ , praxe ve veřejné správě výhodou
orientace v problematice projektového řízení a dotačního managementu výhodou,
znalost práce se systémy pro zpracování žádostí o podporu a administraci dotačních titulů výhodou, orientace v problematice strategického řízení a plánování výhodou, reference o realizovaných projektech výhodou, jazykové znalosti (např. AJ) výhodou, dobrá znalost využívání nástrojů Microsoft Office, ASPI (nebo jiných obdobných programů), komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, ochota a schopnost učit se novým věcem, řidičský průkaz skupiny B
Náplní práce bude zejména komplexní příprava a administrace žádostí o podporu z národních a evropských zdrojů, spolupráce při realizaci dotačních projektů a podpora realizací dotačních projektů.
Nabízíme:Funkční místo je na dobu určitou, se zkušební dobou 1 měsíc. Platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, do 10. platové třídy.
První kontakt: Přihlášky zasílejte do 23. 5. 2016 na adresu Městského úřadu Valašské Meziříčí, odbor organizační a zaměstnanecký, Soudní 1221, 757 38 Valašské Meziříčí s označením NEOTVÍRAT: Přihláška do výběrového řízení na obsazení funkčního místa referent(ka) Oddělení rozvoje města, Odboru kanceláře starosty Městského úřadu Valašské Meziříčí.
Bližší informace získáte na www.valasskemezirici.cz, popř. odbor organizační a zaměstnanecký - tel. 571 674 107, 571 674 113.
Volné místo referent