Stavební dělník izolatérských prací

  • Most

Pracovní místo ( Stavební dělník izolatérských prací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost HIPOS s.r.o. s 22 letou tradicí na trhu, která se věnuje izolaci plochých střech, teras a klempířským pracem, patřící mezi 5 nejvýznamnějších firem v oboru, hledá do svého týmu kolegu na pozici Izolatér.

1) Popis:
o Manuální práce na stavbě – montáž a opravy tepelných izolací, povrchová úprava
o Odpovědnost a samostatnost při řešení stavebních úkolů
o Komunikace s klientem
o Práce na zakázkách v okruhu 100km od sídla společnosti, Praha

2) Nabízíme:
o Práci v dynamickém kolektivu
o Pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou
o Platové ohodnocení od 15000Kč
o Zajišťujeme ochranné pomůcky a pravidelná školení
o Zajištění dopravy i možnost ubytování za Prahou

3) Požadujeme:
o Vyučení v oboru
o Manuální zručnost
o Flexibilita
o Samostatnost
o Spolehlivost
o Fyzická zdatnost
o Zkušenosti v oboru výhodou

Možnost i pro absolventy, kteří se zaučí pod dozorem zkušenějších kolegů.

Kontakt na tel. čísle 604 112 122
HLÁSIT SE:
Životopisy zasílat na hipos@hipos.cz, doručit na sídlo společnosti HIPOS s.r.o., J. Průchy 1682/1, Most 434 01.
Volné místo stavební dělník izolatérských prací pro lokalitu Most.