JUDr. Vladimír Fadinger

Kuchař/-ka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní doba 10:00 - 22:00. Možnost ubytování. Vhodné i pro absolventy v oboru i pro zaučené v oboru s praxí 2 roky. Rovněž brigádníci jsou vítani.
Předem telefonovat!
Volné místo kuchař/-ka pro lokalitu Drahonín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař/-ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: JUDr. Vladimír Fadinger
Ulice: 33
Město: Drahonín
PSČ: 592 61

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vít Bárta
E-mail: bartavit@seznam.cz
Telefon: +420 732 464 917

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JUDr. Vladimír Fadinger