Traťová strojní společnost, a.s.

Strojvedoucí

Odeslat

Pracovní náplň
pracoviště Hulín/Hradec Králové/Starý Plzenec a Lovosice
- Vzdělání: vyučen/ÚSO nejlépe elektro, strojního nebo dopravního zaměření, praxe v řízení a obsluze drážního hnacího vozidla, licenci strojvedoucího, platný průkaz k řízení drážního vozidla, technické myšlení, spolehlivost, časová flexibilita, dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík, ranní směny
- Nabízíme: zajímavou a odpovědnou práci ve stabilní společnost, smlouvu na dobu určitou s možností následného získání smlouvy na dobu neurčitou,možnost odborného růstu
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: horkelova@tssas.cz
Volné místo strojvedoucí pro lokalitu Hulín.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Strojvedoucí

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Traťová strojní společnost, a.s.
Ulice: Nádražní 737
Město: Hulín
PSČ: 768 24

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Horkelová
E-mail: Eva Horkelová
Telefon: +420 602 736 862

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Traťová strojní společnost, a.s.