Kvetinářka

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Kvetinářka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Vaníčkova č.p. 1093/23, Ústí nad Labem.
Náplň práce: vázat květiny, připravovat květinovou výzdobu k různým příležitostem. o obsluhovat zákazníky a poskytovat jim rady. o aranžovat hrnkové květiny a starat se o ně. o vymýšlet a tvořit dekorace z neživých materiálů.
Požadujeme: vzděláním v oboru, ale není podmínkou, vítány jsou i absolventi uměleckých SŠ. možnost realizace a uplatnění nápadů, o možnost růstu, převzetí pobočné prodejny v Ústí nad Labem, zájem o květiny a s citem pro krásu, schopna přinášet nové nápady, základní znalostí práce na PC, aktivní řidič (ŘP sk. B).
Nabízíme: mzdu 10 000 - 15 000,- Kč.,+ odměny, vhodné i pro OZP.
Hlásit se na uvedený e-mail.
Volné místo kvetinářka pro lokalitu Ústí nad Labem.